Život v ekonomické prosperitě

Zajímá vás kolik můžete VYDĚLÁVAT ÚSPORAMI?

Hledáte cestu JAK INVESTOVAT DO ÚSPOR CO NEJEFEKTIVNĚJI?

Chcete zjistit CO VÁS TO BUDE STÁT A KOLIK BUDETE VYDĚLÁVAT?

Chcete si UŠETŘIT ZDLOUHAVÉ HLEDÁNÍ na netu?

 • Chcete zjistit kolik vám vydělá nový úsporný kotel?
 • Hledáte informace kolik ušetříte se solárními panely?
 • Rádi byste věděli, čím vším můžete šetřit náklady domácnosti?
 • Chcete zjistit, na co si dát pozor abyste neplatili víc něž je nezbytné?
 • Potřebujete zjistit na co si dát pozor a co byste měli mít ve smlouvě?

Tušíte, že mít přehled před tím, než se rozhodnete investovat do nového zdroje vytápění, je důležité, a že tak ušetříte nemalé peostředky?

Jsem Radek Trojan, těší mě.

Finanční otázky Alternativních zdrojů energie sleduji dlouhodobě

Ukážu vám, že i vy dokážete mít přehled a můžete vědět o úsporných zdrojích vše důležité.

Provedu vás problematikou úspor krok za krokem a uvidíte, že i vy si dokážete vybrat investici do úspor, která vám bude dlouhodobě a bezpečně vydělávat .

Mám pro Vás přesně co potřebujete!
E-book JAK DLOUHODOBĚ VYDĚLÁVAT
NA VLASTNÍM BYDLENÍ

Tato e-book vás provede úspornými technologiemi pro rodinné domy z pohledu bezpečné a výnosné investice. Obsahuje běžně dostupné, ale i méně známé technologie, se kterými vás e-book postupně seznámí a ukáže vám, kolik můžete s jejich pomocí ročně ušetřit.

V e-booku se také dozvíte, jak jednotlivé systémy pracují. Najdete zde konkrétní ukázky a orientační ceny dostupných systémů spolu s odkazy na stránky o těchto systémech, kdybyste potřebovali další informace. Tam kde je to vhodné, najdete informace, v jakých situacích pracují nejlépe.

Tento e-book také obsahuje mnoho praktických ukázek a srozumitelných příkladů, jaké může mít konkrétní technologie roční výnosy.

 • Možná zrovna nechcete pořizovat nový kotel.
 • Možná si říkáte, že vaše současná rezerva na ekologický zdroj nestačí.
 • Možná nechcete ztrácet čas zdlouhavým hledáním a nekončícím porovnáváním různých variant úsporných kotlů, tepelných čerpadel, solára a bůhví čeho ještě.
 • Možná v tom máte ještě větší zmatek, než když jste s hledáním začali.

Ukážu vám, že dobře vybrat si dokážete i vy sami.

Ano, po přečtení e-knihy budete i vy vědět, co to bude asi stát a kolik to vydělá.

Budete vědět, na co si dát pozor a na co se zeptat, než se s dodavatelem definitivně dohodnete na realizaci.

Chce to jen využít tuto příležitost.

Možná si říkáte, že vlastně ani nepotřebujete číst nějaké odborné litanie o technologiích, a že vám to stejně nebude nic říkat, protože nejste technický typ. Že si vše potřebné můžete najít na netu. Nemáte chuť zabývat se nějakou odbornou studií.

A teď si představte, že vám nabídnu knihu, která to řekne jinak. Nevychrlí na vás odbornou terminologii a stohy vzorečků. Knihu, která k vám promlouvá srozumitelným jazykem, které budete rozumět. A přesto po jejím přečtení budete vědět, co je kavitace, kogenerace, rekuperace, jaký je rozdíl mezi solárním panelem a solárním kolektorem.

A až tu knihu dočtete, budete vědět, který systém vám nejvíce pomůže a i to, kolik vám ročně vydělá.

To vám garantuji!

E-book je strukturován

 • po jednotlivých zdrojích,
 • sestaven tak, abyste ho mohli číst jako příběh,
 • mohli v nšm přeskakovat technologie, které vás momentálně nezajímají,
 • abyste se z každé stránky dostali odkazem do obsahu a stejně tak se jednoduše dostali z obsahu na příslušný zdroj nebo přímo jeho podkapitolu, aniž byste museli e-book zdlouhavě prohledávat.

Na 90 stranách vás čeká:

 • 8 systémů které se v rodinných domech běžně používají, a se kterými se postupně seznámíte, plus dalších 6 technologií o kterých se mluví, ale moc se o nich neví.
 • Dozvíte se, jak jednotlivé technologie pracují a jak postupovat při zvažování realizace.
 • Konkrétní ukázky a orientační ceny dostupných systémů.
 • Najdete tady odkazy na stránky o těchto systémech, kdybyste chtěli nebo potřebovali další informace.
 • Kde je to vhodné, uvádím situace ve kterých pracují nejlépe.
 • Technologie, které nejsou běžné nebo které sice existují, ale než se budou v rodinných domech používat běžně, ještě to bude nějakou dobu trvat.

Chcete se podívat, co vás čeká?

Kliknutím na obrázek si zobrazíte detailní obsah e-booku.

Ano, je to jednoduché, i není. Nabízím vám průvodcovské služby - a do ruky se vám dostane jednoduchý a snadno pochopitelný průvodce. Na konci vaší trasy budete vědět, jak si splnit svůj sen, budete vědět, jestli to chcete, kolik vás to bude stát, kolik vám to vydělá za rok, deset, patnáct, dvacet let. E-book vám dá jistotu v tom, že když se rozhodnete, bude to správné rozhodnutí.

To vše vám teď nabízím v podobě e-booku
Jak dlouhodobě vydělávat na vlastním bydlení
který je za 440 Kč Váš

Hodnota  je však nesrovnatelně vyšší. Počítejte se mnou:

 • Cena osobní poradenské konzultace začíná na 500 Kč za půl hodiny.
 • Cena vybrání vhodného zdroje pro konkrétní dům vychází průměrně kolem 2 500 Kč.
 • Finanční poradenství v oblasti investic

Ale tento e-book můžete používat stále a vybírat podle něj nejen vhodný zdroj pro dům. Budete schopni si vybrat třeba vhodnou tloušťku zateplení. Když zateplíte, budete potřebovat nucené větrání. Třeba máte chatu, nebo mají dům vaše děti nebo chcete-li, třeba vaši rodiče a vy jim budete schopni doporučit to nejvhodnější právě pro ně.

Pořád ještě váháte?
Dávám vám naprosto neprůstřelný argument pro koupi:

A to ještě nevíte, že k e-knize DOSTANETE ZDARMA
skvělé BONUSY V HODNOTĚ 718 Kč!

Bonus č. 1

ZDARMA: Výpočtové tabulky v hodnotě 189 Kč

Výpočtové tabulky vám umožní podívat se na váš současný zdroj vytápění v porovnání k novým zdrojům. Udělají za vás veškeré výpočty, které potřebujete abyste zjistili, kolik můžete novým zdrojem ročně ušetřit.

Bonus č. 2

ZDARMA: Manuál k Výpočtovým tabulkám v hodnotě 279 Kč

Manuál je sestaven tak, abyste tabulky mohli používat i když o problematice nic nevíte. K práci s tabulkami nepotřebujete ani technické střevo a zvládnete to levou zadní. Manuál vás povede a ukáže, jak získat všechny hodnoty, které do tabulky budete zadávat. Vysvětlí Vám, co konkrétní výsledky znamenají.

Bonus č. 3

ZDARMA: Skype konzultace v hodnotě 250 Kč

Možná se budete chtít ujistit, že jsou vaše úvahy o novém zdroji správné, nebo se budete chtít zeptat na podrobnosti. Půl hodiny konzultace máte zdarma. 

Bonus č. 4

ZDARMA: Doživotní aktualizace.

Pouze pro majitele e-booku „JAK DLOUHODOBĚ VYDĚLÁVAT NA VLASTNÍM BYDLENÍ“. Obor alternativních zdrojů energie prochází bouřlivým vývojem, přicházejí neustále nová vylepšení, a proto vám garantuji, že jakmile vznikne nová verze nebo výrazná aktualizace e-booku „JAK DLOUHODOBĚ VYDĚLÁVAT NA VLASTNÍM BYDLENÍ“, automaticky jej ode mě obdržíte zcela ZDARMA.

Všechny tyto skvělé bonusy DOSTANETE k e-booku ZDARMA

Přečtěte si, jak si e-book pochvalují její čtenáři:

Nákup knih obvykle považuji za nutný výdaj a cenu za to, být v obraze. Zásluhou zde získaných informací se však pořízení tohoto e-booku stalo pro mne úspěšnou investicí. Dokonce dvojnásobnou. Kromě využití v rámci vlastního bydlení jsem totiž tento kvalitní zdroj informací doporučil i svým klientům.

Ing. Petr Mrňka

Radku, vy jste v ebooku Alternativní zdroje energie udělal pro lidi obrovský kus práce. Dát dohromady takové množství informací jistě nebylo snadné a muselo to zabrat i dost času. Přeji vám, aby i další ebooky byly pro lidi takto přínosné.

Jaromír BednářNezávislý poradce v oblasti alternativních energií, www.prozname.cz

Luxusní zboží najdete i mezi infoprodukty a tento e-book bych zařadila právě mezi luxusní zboží. Vyplatí se ho důkladně prostudovat všem, kterým záleží na vhodně zvoleném zdroji energie pro své bydlení. E-book je psaný čtivou formou a je pochopitelný i pro laiky, kterým není jedno, zda protopí o desetitisíce více nebo méně. Pan Trojan se zabývá velmi aktuálním tématem a kdo bude mít informace dříve, také má možnost dříve řešit a tím mnohem více ušetřit.

Iva Jančíkováwww.ivajancikova.cz a www.akademiefinanci.cz

Pana Trojana znám pár roků. Je to jeden z nejlepších odborníků na ekologické energie v naší republice. Je nezávislý - nekope za žádnou firmu a proto jeho doporučení na řešení úspor, jsou vždy nejlepším řešením pro klienta, ne pro prodejce, jako to bývá u různých firem. Smekám před jeho znalostmi a i uměním, jak i laikům podat co nejsrozumitelnější formou veškeré informace o dostupných technologiích na úsporu energií. Ve svém skvěle napsaném e-booku, popisuje nejen technologie dnes používané, ale píše i o technologiích budoucnosti, se kterými se pravděpodobně setkáme za pár roků a o kterých jste asi ještě ani neslyšeli. Tento e-book je perlou mezi e-booky a doporučuji jej přečíst všem, co chtějí nejen spořit peníze za otop, ohřev vody a výrobu elektřiny ze slunce, ale i těm co chtějí šetřit naši přírodu.

Ludmila Kapounková

Rozhodnuto? Skvělé, budete si gratulovat!

Chcete vědět který zdroj, právě váš dům, potřebuje?
Chcete mít jistotu, že objevíte systém, který vaši peněženku naplní nejvíc?
Tak pojďte na to - a radši teď hned.
S 30DENNÍ GARANCÍ SPOKOJENOSTI NEMÁTE CO ZTRATIT.
E-book i se všemi skvělými bonusy získáte za 440 Kč.
Klikněte na tlačítko KOUPIT a e-book i s bonusy JE VÁŠ.

Za skvělou cenu 440 Kč

Přeji vám, aby Vás kniha inspirovala a ukázala Vám vaše možnosti.

Radek Trojan
Váš průvodce

www.iq-domov.cz